Relpol PIR6WT-1Z-12VAC/DC-R
Timer; 0,1s÷10days; SPST-NO; 250VAC/6A; 12VAC; 12VDC; DIN; -20÷55℃
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PIR6WT-1Z-12VAC/DC-R